• 5551111_71aead39

Кандидатам на посаду голови РДА довелося відповідати на “зручні” та “незручні” питання громади

Сьогодні в Збаражі відбулося  Народне віче-SOS.

Саме так назвала термінове зібрання громади координатор новостореної громадської організації “Відродженння Збаража” Марія Багрій, яка на майдані виступила у ролі ведучої. На порядку денному стояло єдине питання – обговорення кандидатур на вакантну посаду голови Збаразької райдержадміністрації.

На “зручні” та “не зручні” питання довелося відповідати трьом потенційним керівникам виконавчої влади району: Богдану Юзьваку, що має аптечний бізнес і якого на крісло голови РДА запропонували колеги-підприємці, а також майданівці, Назарію Демчуку  – депутату райради від ВО “Свобода”,  який працює у тернопільському видавництві “Мандрівець”, його звісно пропонують підтримати передусім однопартійці, а також   Юрію Горайському – бізнесменові, які працює у сфері торгівлі та сільському господарстві і його лобістами є партіійці від УДАРу. Чоловіки намагалися чесно відповідати на всі питання від людей, а охочих поспілкуватися прийшло кілька десятків. Богдан Юзьвак обіцяв формувати команду передусім за професійними якостями, почати роботу із залучення інвестицій в економіку району, Назар Демчук робитиме ставку на патріотів та докладатиме максимум зусиль передусім для духовного відродження Збаражчини, каже, що увагою буде першочергово охоплено молодіжну сферу. У пріоритетах -  боротьба з корупцією.

Юрій Горайський вважає, що першочергово на вулиці потрібно повернути міліцію , щоби правоохоронці нарешті почали сумлінно виконувати свої обов”язки перед народом, а також стверджує, що не дасть розікрасти жодної копійки з бюджету району.

Загалом одностайної та стовідсодкової підтримки громадян, які зібралися на центральній площі,  не отримав жоден кандидат. Думки людей різнилися від категоричного несприйняття до бажання дати шанс.  Однак довіри у громади, як було видно з їхньої реакції на почуте і побачене, все ж було більше до свободівця Назарія Демчука та бізнесмена Богдана Юзьвака.

Хто ж невдовзі таки очолить район дізнаємося, напевно, уже скоро. Останнє слово тепер за новопризначеним головою облдержадміністрації Олегом Сиротюком.

 Світлана БОДНАР

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>