• PGDTILoywy8

Запрошують на вишкіл Самооборони туди, де бились вояки УПА з НКВС

1-4 травня на межі Тернопільської та Рівненської областей відбудеться масштабна всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра «Гурби-Антонівці». Цього разу вона стає особливою, адже тепер це вишкіл Самооборони Майдану, в якому можуть взяти участь усі охочі, що пройдуть відбір.

Бій відбудеться на місці найбільшого бою НКВС та УПА у лісовому масиві на межі Тернопільської та Рівненської областей, дві команди пліч-о-пліч змагатимуться за першість.

- На 25 кв.км. лісів та боліт розгортатимуться найнеочікуваніші сценарії: нічні маневри та пошуки «штабу» супротивника, сутички з командою досвідчених диверсантів, шанс сказати своїм слабкостям впевнене «ні» та пройти фізичну і моральну підготовку. Зробити все для перемоги – над собою і над супротивником, – розповідають організатори заходу з “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”.

Правила гри та умови участі на сайті Gurby.org.ua

Контактний телефон: 0971555448

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>