Хірургія без розрізу вже у Збаражі!

Збаразька ЦРЛ покращує свою матеріально-технічну базу з метою якісного надання медичної допомоги усім жителям Збаражчини та околиць.
Високопрофесійний колектив лікарні докладає зусиль для того, щоб допомога населенню надавалася вчасно, якісно та за найсприятливіших умов.
Відтепер на базі лікарні проводяться операції з приводу хірургічних захворювань з використанням лапароскопічних технологій. Без розрізу, через невеликі проколи виконуються діагностичні та лікувальні процедури. Серед них: холецистектомія (при запаленні жовчевого міхура та наявності каміння в ньому), апендектомія при апендициті. Операції з приводу гриж різної локалізації з пластикою сіткою, роз’єднання спайок при спайковій хворобі очеревини − далеко не весь перелік втручань, які можливо тепер виконувати з найменшою травматичністю та короткими термінами післяопераційної реабілітації. Консультації та оперативні втручання проводить кваліфікований лікар-хірург з Тернополя, кандидат медичних наук Андрій Вікторович Махніцький.
Новітня апаратура допомагає в проведенні процедур якісно та з мінімальним ризиком для здоров’я, а добре та чуйне ставлення до пацієнтів завжди залишається на першому місці в роботі працівників колективу лікарні.

Анатолій ГОНТАРУК,
завідуючий хірургічним відділенням ЦРКЛ

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *