• Войтович-300x219

Назар Войтович пробув на Майдані всього 2 години, а в пам’яті людей залишиться навічно

Він був єдиною дитиною в сім’ї. Назар Войтович із села Травневе Збаразького району-наймолодший герой Небесної сотні.Йому було всього лише 17. У Кооперативному коледжі, де навчався хлопець, на його честь відкрили Куточок Героя та у сороковини пом’янули його пам’ять молитвою.

- Ми бачимо, як гарно заходить весна в цьому році, але вона сумна. Особливо, коли починаємо згадувати, що і радів би і тішивби-ся зустрічі весни з нами і Назарій, – говорить директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Він приїхав на Майдан опів на восьму 20 лютого, а вже через дві години снайперська куля вцілила йому в обличчя. Пам’ять молодого героя у Кооперативному коледжі, де він навчався, вшанували молитвою. В приміщенні коледжу у коридорі, де висять фотографії випускників, на честь Назара його друзі, одногрупники та викладачі зробили куточок Героя.

– Цей куток ми створили для того, щоб, наприклад, кожен, хто тут проходив, згадували Назара як героя України, тому що він приїхав на цей майдан щоб відстоювати українські права, щоб нормальна була держава, – каже одногрупник Михайло Мороз.

Створюючи куточок, розповідають одногрупники, додали елементи Майдану. Самі створювали фон, готували стенди, підбирали фотографії зі студентського життя. Тут помістили і картини, які писав Назар Войтович.

– Краще, щоб він жив, бо він так раптово зник. Буквально за пару годин ми знали, що його немає і ми навіть не очікували такого. Це було дуже ударом для всієї групи, – розповіла одногрупниця Юлія Демчук.

Тепер він частина – Небесної сотні, пишуть одногрупники хлопця. Герой своєї країни і подій, що завжди спалахуватимуть у наших серцях “Майданівським вогнем”.

Джерело:TV-4

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>