• 1373918562_prokuraturakopirovanie

У Збаразькому районі – новий прокурор (доповнено)

Збаразький район має нового прокурора. Прокуратуру Збаразького району очолив старший радник юстиції Василь Михайлович Свергун. Досі він  був прокурором Козівського району. Микола Матвійчук, який до цього часу керував прокуратурою Збаразького району, звільнений з посади за власним бажанням, у зв’язку з виходом на пенсію.

  Варто зазначити, що Василь Свергун уже вдруге став  прокурором Збаразького району. На цій посаді він працював  з 2005 року до серпня  2010 року. Тоді на його місце  було призначено Миколу  Матвійчука – прокурора Тернопільського району, а  він  навпаки очолив прокуратуру Тернопільського району. Нового керівника колективу прокуратури Збаразького району прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич представив 2 квітня.

Довідково:

Василь Свергун вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті імені Івана Франка. В органах прокуратури працює з 1998 року, пройшовши шлях від помічника прокурора району до начальника відділу прокуратури області. З 2005 по 2010 рік Василь Свергун очолював прокуратуру Збаразького району, з 2010 по 2013 рік — прокуратуру Тернопільського району. З серпня 2013 – по березень 2014 року працював на посаді прокурора прокуратури Козівського району.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>