У школі-інтернаті провели Тиждень здоров’я

24 березня світова спільнота відзначала Міжнародний День боротьби з туберкульозом. На тлі останніх подій в нашій державі цей день пройшов малопомітно. У новинах на центральних телеканалах було константовано лише, що епідемія сухот набирає обертів. Цьому сприяє і зниження рівня життя населення, і загострення соціально-політичної ситуації в державі. Хворіють дорослі і, на жаль, хворіють підлітки і діти. У нашому місті з 1962 року функціонує санаторна школа для дітей, котрі хворіли на туберкульоз і пройшли основний курс лікування, та дітей, організм яких інфікований туберкульозною паличкою. Протягом більш ніж 50-ти років школа-інтернат виконує роль освітнього та водночас лікувально-профілактичного закладу для мешканців всієї області.
Школа живе і розвивається. Завершено реорганізацію навчального закладу у загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів. На практиці це означає, що у школі сформовано 10-11 класи. На сьогодні у нас навчається 190 учнів. Цього року школа вперше проведе у самостійне життя випускний 11-й клас. Працівники школи створюють умови для культурного, інтелектуального, фізичного та емоційного розвитку учнів, розкриття здібностей кожного школяра та їх реалізації, організовують цікаві динамічні перерви, проводять предметні тижні, широко використовують сучасні засоби мультимедійного навчання, організовують цікаве дозвілля.
З нагоди Міжнародного дня боротьби з туберкульозом у школі-інтернаті провели Тиждень здоров’я. Були організовані конкурси і вікторини на тему: Здоров’я – найцінніший скарб. Його потрібно берегти», а також конкурс малюнків, спортивні змагання.

Ірина КОЛОДЧАК,
старший лікар Збаразької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *