• f.n.mr09.04.14r008
  • f.n.mr09.04.14r011
  • f.n.mr09.04.14r012

Моряки корвета «Тернопіль» побували у Збаразькому замку

Моряки корвета «Тернопіль», які проходять реабілітаційний курс на Тернопільщині, відвідали з екскурсіями Почаївську Лавру та Збаразький замок. Тим часом інша частина екіпажу, що залишилась на судні у Криму, чекає від російської сторони передачі корабля.

«Як тільки морякам, що перебувають у нашому краї, поставлять завдання відбути для здійснення прийому корвета, наші підшефні військовослужбовці одразу поїдуть до місця подальшого проходження служби», – розповів голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних сил України Ігор Крочак.

Як стало відомо з джерел корпункту,  наразі здійснюється робота із підготовки до передачі корабля «Прилуки».

Нагадаємо, 4 квітня частина екіпажу корвета «Тернопіль» прибула до міста, в честь якого і було названо судно, на якому служили.

На Тернопільщині моряки проходитимуть курс реабілітації в одному з місцевих санаторіїв. Більшість із них вперше побували у Західній Україні.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>