• DSC_0117
  • DSC_0075
  • DSC_0087

Школярам розповідали про правила безпеки під час користування газом у побуті

25 квітня, у п’ятницю, у третій та першій одинадцятирічках Збаража фахівець об’єднання «Тернопільгаз» Ірина Дунець спільно з працівниками Збаразького УЕГГ Володимиром Курилом та Юрієм Бораком провели низку практичних і теоретичних заходів щодо ознайомлення школярів з правилами безпеки користування газом у побуті.

Учні спочатку прослухали лекцію інженера виробничо-технологічного відділу об’єднання «Тернопільгаз» Ірини Дунець , подивилися  документальний фільм «Тернопільгаз застерігає!», а після цього закріпили отримані знання  у формі вікторини. Діти охоче відповідали на запитання лектора і довели, що почуте не пройшло повз їхні вуха, а навпаки – запам’яталося і зацікавило. За підсумками вікторини на краще знання правил безпеки користування газом у побуті визначено переможців. Вони отримали грамоти та подарунки від об’єднання «Тернопільгаз». Першість у третій школі виборола  четвертокласниця Пауліна Сич, а у ЗОШ №1 – восьмикласниця Софія Невідома.

 Крім цього, школярі на практиці  побачили як працює аварійна служба газу у випадку виникнення надзвичайних ситуацій через необережне поводження з газовими приладами та голубим вогником. 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>