Житель Стриївки прийшов на вибори із радянським паспортом

Курйозний випадок трапився у селі Стриївка Збаразького району. За словами представника Комітету виборців України Павла Левківа, один з виборців спробував проголосувати за старим паспортом Радянського Союзу, але йому не видали бюлетень.

Загалом же на Тернопільщині правоохоронці та представники штабів не зафіксували вагомих порушень виборчого законодавства.

– Усі дільниці області працюють в нормальному режимі, – повідомив заступник начальника обласної міліції Руслан Балик. – На 16.00 на території області зафіксовано шість повідомлень про порушення. До Тернопільського райвідділу міліції надійшла інформація про те , що в селі Великі Бірки нібито з автомобіля продають бюлетені. Міліціонери виїхалі на місце події. Як з’ясувалося, насправді власник автомобіля продавав свій ​​транспортний засіб, а не виборчі документи. З Підволочиська повідомили про агітаційні матеріали на балконах будинків. З’ясувалося, це партійна символіка. Також буде складений адміністративний протокол за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення на 21-річного тернополянина, який прийшов на дільницю у нетверезому стані.

Громадські активісти повідомляють про спроби видачі виборчих бюлетенів без документів та незаконну агітацію у день виборів.

За словами представника коаліції «За прозорі вибори» Володимира Ханаса, за кількістю незаконної агітації на Борщівщині лідирує Юлія Тимошенко, а на Гусятинщині – Петро Порошенко.

Наш день

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *