• DSC_0005
 • DSC_0010

Юрій Горайський – голова райдержадміністрації

28 травня, в середу, голова обласної державної адміністрації Олег Сиротюк представив активу Збаражчини нового керівника району. Головою Збаразької районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, став Юрій Володимирович Горайський.
Представляючи нового очільника району у залі засідань Збаразької районної ради, голова облдержадміністрації Олег Сиротюк наголосив, що посада голови районної державної адміністрації – це велика місія та відповідальність, а ще великий обсяг роботи. Тому нового керівника виконавчої влади Збаражчини попереду чекає нелегкий труд. Передусім йому потрібно буде налагодити тісну та конструктивну співпрацю з районною радою, органами місцевого самоврядування, разом шукати шляхи вирішення проблем району та працювати для його розвитку. Олег Сиротюк також наголосив, що після Революції Гідності мають змінитися принципи роботи влади та її ставлення до людей. Влада має бути відкритою до громади.
Новопризначений голова РДА Юрій Горайський наголосив, що запрошує до співпраці усі політичні партії та громадські організації району. Зазначив, що не обіцяє, що зміни на краще в районі відбуватимуться дуже швидко, але докладатиме для цього максимум зусиль, наголосивши, що його життєвий дивіз: «Менше розмовляти – більше працювати».
Голова районної ради Олексій Кондрацький, вітаючи Юрія Горайського від імені депутатського корпусу з призначенням на посаду голови райдержадміністрації, наголосив, що готовий до конструктивної співпраці з новим керівництвом виконавчої влади, щоб в районі відбувалися зміни на краще у політичному, соціально-економічному та культурному житті. Також Олексій Миколайович зауважив, що сьогодні вимоги громади дуже високі і про це новій владі потрібно постійно пам’ятати.
На завершення зустрічі з активом району голова облдержадміністрації Олег Сиротюк звернувся до всіх присутніх з проханням про надання матеріальної допомоги для формування територіального батальйону «Тернопіль», який дислокуватиметься на території області та виконуватиме поставлені службові завдання. Наразі на спеціальний благодійний рахунок надійшло майже півмільйона гривень, в обласному бюджеті закладено ще один мільйон гривень, однак цих коштів недостатньо для того, щоб у батальйону було належне матеріально-технічне забезпечення, необхідні засоби захисту тощо. Також Олег Сиротюк торкнувся теми майбутніх змін у зв’язку з майбутньою адміністративною реформою, зазначивши, що країну чекає децентралізація влади, а відтак на місцях разом зі збільшенням повноважень владу чекає ще більша відповідальність за розвиток краю.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

4 thoughts on “Юрій Горайський – голова райдержадміністрації

 1. читач
  29.05.2014 at 12:00

  З нетерпінням чекаємо на біографію нового керівника. Де навчався де працював чого досягнув що має у власності. Надіємось редакція надрукує гарну статтю в районній газеті.

 2. Редактор
  29.05.2014 at 14:45

  Так, в понеділок плануємо взяти в кадрах таку інформацію.

 3. Читач
  06.06.2014 at 12:31

  Вітаю з професійним святом. Бажаю творчого натхнення та нових професійних злетів!
  Слава Україні! А де стаття про голову РДА????? Чи це секретна інф.

 4. Редактор
  06.06.2014 at 22:14

  Героям слава! Дякую. Наразі новий голова входить у курс справ, тому поспілкуватися ще не вдалося. Як тільки поговоримо, одразу на сайт:))). Я пам”ятаю ваші побажання. Біографія голови буде в купі з інтерв”ю

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>