• 020
  • 010
  • 007
  • 011
  • 024

Центральний міст Вишнівця став жовто-блакитним

На Вишнівеччині триває молодіжна патріотична акція  «Єдиний прапор – єдина Україна».
Справді, це мабуть перший випадок, коли юнаки і дівчата Вишнівця у такий оригінальний спосіб, без примусу і партійних ознак продемонстрували свій патріотизм, працьовитість і громадянську позицію. І відтепер кожного автомобіліста, пішохода чи туриста, що перетинає річку Горинь, приємними для людського ока жовто-блакитними кольорами зустрічає міст.
Домовившись попередньо про годину і умови участі в соціальних мережах, ідея зреалізувалася миттю. За кошти спонсорів і особисті закупили декілька літрів фарби та з десяток пензлів. З самого ранку, незважаючи на шалену травневу спеку, поруччя мосту відчистили від бруду і пилу. Звичайні перехожі з цікавістю розпитували, що відбувається, дякували, а водії підбадьорювали сигналами клаксонів. По обіді міст гордо красувався у кольорах державного прапора України.
Всім учасникам та спонсорам акції висловлюється щира подяка: Наталі Бодасюк , Анні Бориченко, Ірині Нагалко , Анастасії Костюк, Оксані Філик, Ірині Левенець, Наталі Томасюк , Ірині Грохольській, Оксані Гроцькій , Анатолію Гроцькому, Роману Кузнєцову, Сергію Томасюку, Василю Левенцю, Євгену Прилуцькому, Андрію Бодасюку, Олегу Пограничному, Ігорю Плясюку, Олександру Поворознюку, Ігорю Зіліневичу  та іншим.

Лев Формаз

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>