• 603_1-300x180

Кого з Тернопільщини мобілізують до війська

На Тернопільщині триває мобілізація до українського війська. Проте відправляти солдатів з області тимчасово припинили. Оскільки ще не визначено, які кількість солдатів необхідна.

До війська нині мобілізують тих, хто має досвід служби. Є вікові обмеження. До рядового складу належать чоловіки до 40 років, затребувані сержанти віком до 45 років, молодші офіцери – до 55, старший офіцерський склад формують з осіб до 60 років.

До українського війська зголосилося чимало добровольців. Проте є й такі, що уникають служби.

«Якщо людина отримала повістку на мобілізацію і відмовилася з’явитися, на неї чекає відповідальність, передбачена Кримінальним кодексом України. Ухиляння від призову за мобілізацією карається від двох до п’яти років позбавленння волі. Перед тим, як зробити такий поступок, треба добре подумати, чи варто це робити. Оскільки захист держави – це є обов’язок кожного чоловіка», – відзначив офіцер Західного регіонального медіацентру Міністерства оборони України Василь Лабай.

 За Збручем

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>