Вітаємо з ювілеєм отця Мирослава Ожибка

В сонцесяйну різнобарвну червневу пору святкує свій ювілейний день народження
отець МИРОСЛАВ ОЖИБКО.
Дорогий духовний наставнику! Низько вклоняємось і дякуємо Вам за Вашу мудрість і доброту. Нехай Божа ласка і благодать не покидають Вас, нехай у вінок славлення Бога вплететься і Ваша щира молитва і стане тим молитовним джерелом, з якого Ви черпаєте цілющі знання, як треба любити Бога, вірно йому служити і берегти його заповіді. Бажаємо, щоб милосердний Господь завжди охороняв Вас від усякого лиха і нещастя, а благословення Боже завжди було з Вами.
Ви із тисячі доріг обрали найважчу дорогу, вздовж якої і терни, і квіти ростуть водночас. Ви за працю свою не ждете нагород ні від кого, хоч небесну красу повертаєте душам щораз. Хоч у Вас за плечима тривоги й недоспані ночі, хоч від болю чужого не раз Ваше серце щемить знову й знову, на Вас із надією дивляться очі, вогник віри в яких Ви не маєте права згасить.
Тому квіти даруємо щиро на щастя і долю, щоби мали Ви радість, натхнення і Божу любов у житті, щоб в душі струменіли пісні українського поля, а з небес усміхалися зорі завжди золоті. Нехай добрий Господь Вам здоров’я міцне посилає, розсівайте й надалі Христове добірне зерно, нехай ангельський хор «Многая літ» Вам з небес заспіває, а в душі хай панують і віра, й надія, й добро.

З молитвою, вдячністю, повагою і християнською любов’ю − парафіяни церкви Покрову Пресвятої Богородиці м.Збаража

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *