• PGDTILoywy8

Юнак з Тернополя хотів відкупитися від армії за 15 тисяч гривень

Прокуратура міста Тернополя здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно колишнього правоохоронця за фактом отримання неправомірної вигоди у сумі 1300 доларів США.

Призовна кампаніяВстановлено, що 21-річний тернополянин, отримавши 5 червня 2014 року повістку з вимогою з’явився до військового комісаріату у 2-денний термін, шукав можливості обминути військову службу.

Колишній працівник міліції пообіцяв юнаку допомогти уникнути її проходження. За 1300 доларів США безробітний екс-міліціонер пообіцяв тернополянину посприяти в отриманні військового квитка. При одержані грошей його затримали правоохоронці.

За даним фактом прокуратура міста Тернополя розпочала кримінальне провадження за ст.369-2 КК України (зловживання впливом, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

2 thoughts on “Юнак з Тернополя хотів відкупитися від армії за 15 тисяч гривень

  1. Павло з Вишнівця
    14.06.2014 at 17:02

    Чому газета не опубліковує ніякої інформації про призовну компанію в Збаразькому районі?

  2. Редактор
    15.06.2014 at 20:01

    Чому не публікуємо? Оприлюднено розпорядження голови РДА про призов і наказ військового комісара – нещодавно. Раніше була інфа кого мобілізовуватимуть…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>