У Збаражі капітально відремонтують центральну дорогу

Цього тижня на центральній вулиці Збаража працює потужна техніка, яка розпочала перший етап ремонту відтинку дороги обласного значення – від перехрестя до районної прокуратури. Зараз робота кипить на вулиці Грушевського – тут знімають верхній шар асфальтного покриття та вирівнюють профіль дороги. Мешканці Збаража активно цікавляться, хто і за які кошти ремонтує дорогу, а відтак за коментарем ми звернулися до голови райдержадміністрації Юрія Горайського.
– Ремонтні роботи, які розпочато цього тижня в Збаражі, проходять в рамках реалізації обласного проекту із ремонту доріг і на це на останній сесії обласної ради було виділено кошти з державного бюджету, – розповів Юрій Володимирович. – Для капітального ремонту відтинку дороги від перехрестя до районної прокуратури протяжністю понад чотири кілометри виділено три мільйони гривень. Тому, що ці кошти були виділені саме на Збаражчину ми завдячуємо народному депутату України від партії «УДАР» Віталія Кличка Ігорю Миколайовичу Поберу з яким у мене налагоджено особисту тісну співпрацю і він активно лобіює інтереси нашого району на рівні Києва. Зараз фірма-підрядник «Тернопільтехнобудцентр», яку найняла обласна служба автомобільних доріг, знімає верхній шар асфальту, вирівнюючи профіль(схил) дороги, на центральній вулиці Збаража. Після цього фахівці кластимуть тут асфальто-бетон. Далі дорогу від перехрестя, яку було зроблено за сприяння одного з кандидатів до Верховної ради України два роки тому, але вона не була відремонтована до кінця і не має відповідного верхнього шару, разом із тією ділянкою, яку розпочали ремонтувати цими днями, покриють спеціальною емульсією та пористим дрібнозернистим щебенем. За умови сприятливих погодних умов усі роботи будуть зроблені у максимально короткі терміни.
Щодо ремонту тротуарів та бордюрів на вулиці Грушевського, то керівник району зазначив, що на це кошти мусить вишукувати Збаразька міська рада. Районна державна адміністрація та районна рада, на жаль, не можуть впливати на стан доріг, які знаходяться у підпорядкуванні та на обслуговуванні міської ради.
Юрій Горайський також розповів, що у нього є низка інших проектів щодо здійснення ремонту доріг районного та обласного значення, які знаходяться у місті. Однак про їх реалізацію наразі воліє не казати, щоб не бути голослівним. Проте керівник району запевнив, що нова молода команда, яка формується у районній державній адміністрації, має багато амбітних планів і за підтримки голови районної ради, депутатів районного та обласного рівня, а також народного депутата ударівця Ігоря Побера зможе змінити ситуацію в районі на краще, зробить все можливе для його розвитку. А капітальний ремонт центральної дороги Збаража це, можна сказати, перша ластівка на шляху відродження Збаражчини.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

4 thoughts on “У Збаражі капітально відремонтують центральну дорогу

 1. Н.Петро
  26.06.2014 at 16:05

  Десь я вже чув про молоду команду?))))))
  цікаво, хто в до неї входить?

 2. Редактор
  27.06.2014 at 09:09

  Думаю, що скоро побачимо.

 3. Місцевий
  27.06.2014 at 12:01

  Маячня повна… Гроші виділила обласна рада, де жодного УДАРівця.
  Нічого не роблять, а тільки розказують, що сприяють)))

 4. Редактор
  27.06.2014 at 16:11

  хм…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *