• 39

Попри спеку, спокій прочан у Зарваниці охороняли дівчата у камуфляжі

“Тризубці” з Тернопільщини, та їхні товаришки з “Жіночої Січі” охороняли спокій під час Всеукраїнської проща до Марійського духовного центру Зарваниця на Тернопільщині. Також долучились активісти «Правого Сектору».

Окрім них, порядок охороняли три сотні міліціонерів.

Пiд час проведення Всеукраїнської прощі на території Марійського духовного центру с. Зарваниця порушень громадського порядку не було. Працівниками міліції надавалася допомога 5 неповнолітнім в розшуку їхніх батьків та 4 громадянам з інших регіонів держави, які втратили зв’язок зі своєю групою.

Слід зазначити, що дівчата несли чергування на рівні з чоловіками, і попри спеку були у формі.

Для «Тризубу» Зарваниця стала не лише місцем, де кожен може вирішити свої духовні проблеми, посповідатися, прийняти святе причастя, але й міцним цементуючим фактором об’єднання Організації у єдину націоналістичну сім’ю – в якій кожен може зайняти гідне місце в боротьбі за наші ідеали, а це Бог, Україна та Свобода, – кажуть в організації.

Цього року у паломництві, приуроченому 25-ій річниці легалізації УГКЦ та присвяченому молитві за мир та цілісність України, взяли участь більше ста тисяч прочан, багато з яких прийшли із різних областей України, а також з’їхалися з інших країн світу.

Доба

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>