• DSC_0075

На Тернопільщині, щоб зекономити газ, хочуть перейти на шестиденну форму навчання

Департамент освіти й науки Тернопільської ОДА розглядає можливість переходу на шестиденну форму навчання для економії газу в зимовий період.

Про це повідомили  у прес-службі ТОДА.

«Восени Росія може припинити постачання на територію України природного газу, тому завданням освітніх закладів цьогоріч є скорочення його споживання на 30%. Для реалізації цього завдання ми повинні провести комплекс заходів. Це, зокрема, перехід навчальних закладів на альтернативні види палива, заміна старих котлів, вікон, утеплення горищ і підвалів», – зазначив директор департаменту освіти і науки ТОДА Любомир Крупа.

З метою економії коштів на Тернопільщині дещо зміниться й формат навчального процесу.

«Згідно з листом міністерства освіти і науки України від 11 червня, впродовж навчального року має бути відпрацьований 171 робочий день. Ми передбачаємо 6-денний робочий тиждень, збільшення зимових канікул, також розглядаємо можливість ущільнення навчального матеріалу», – розповіла заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Свінних.

За інформацією ОДА, скоротивши навчальний процес на один зимовий місяць, освітні заклади області можуть зекономити 4 млн куб. газу, а це близько 40 млн грн.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>