• bb9065c268fa20bbe32a86f3171f1bbd

У Тернополі планують виготовляти маскувальні костюми для бійців АТО

Маскувальні костюми для бійців АТО планує виготовляти у Тернополі волонтер Андрій Пальчик.

Перший такий костюм він уже пошив. А тепер шукає волонтерів для більш масового виробництва.

Загалом Андрій хоче сформувати у місті волонтерський корпус, адже у Тернополі діє багато складів, які збирають допомогу для АТО. І їм завжди потрібні додаткові руки.

- Роботи насправді багато, – це і робота на складі, збір коштів, закупівля обладнання, робота в соцмережах, розклеювання оголошень, робота з підприємцями, – розповідає 20хвилин Андрій.

А власне, перший маскувальний костюм Андрій вже виготовив. Маскувальні шапку, куртку та штани шиють з тканини оливкового кольору на яку нашивають довгі нитки мішковини, а також траву та листя, пояснює він.

- Костюм виходить волохатий і чудово маскується у полі чи лісі, – каже Андрій Пальчик. – Я планую навчити волонтерів, як виготовляти такі костюми, а після цього налагодити процес виробництва. Можливо, згодом ми шитимемо і розвантажувальні жилети.

Маскувальний костюм коштує 1000-1200 грн, тоді як виготовити його можна за 200 грн, додає волонтер. Такі костюми потрібні для диверсійних операцій та снайперів. Для них невидимість є захистом.

Зголошуватися волонтерами для роботи на складі або для пошиття маскувальник костюмах можна за телефонами гарячих ліній – 097-065 – 10 – 01, 097- 065 – 10 – 04.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>