Біженцям з Донецька у Збаражі допомагають продуктами і грішми

За дорученням керівника районного координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів, де проходить АТО, заступника голови РДА Наталії Заваденко в.о. начальника районного відділу ДСНС у Тернопільській області Ігор Найко (секретар штабу) сьогодні передав родині переселенців з Донецька – Тетяні Кирничній та її 17-рчному синові Євгенові продукти та фінансову допомогу.

Вчора жінка, яка тимчасово оселилася у родичів покійного чоловіка в Збаражі, звернулася з проханням про допомогу до керівництва району.
До збору коштів та продуктів для біженців долучилися районна служба порятунку, управління агропромислового розвитку РДА, отець Роман Романович Сливка та парафіяни Свято-Успенської церкви Збаража. Переселенці отримали невелику грошову допомогу, а також крупи, макаронні вироби, олію, цукор, муку, консерви, сало, печиво.
Тетяна Кринична була приємно вражена оперативно наданою допомогою і подякувала усім, хто не залишився байдужим до її проблем. Жінка не втрачає оптимізму і надіється, що скоро весь жах у Донецьку закінчиться та найближчим часом вона з сином таки зможе повернутися до рідного дому.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *