Міліціонер, який збив Миколу Брегіна, сяде на лаву суду

Вже в вересні прокуратура планує передати до суду кримінальну справу щодо дільничного, якого звинувачують у скоєнні аварії 8 липня. Тоді загинув мешканець села Стриївка Збаразького району. Наразі колишній правоохоронець – під вартою в Чортківському слідчому ізоляторі.
– Перспектива у цього провадження одна – судова, – каже прокурор області Юрій Гулкевич. – І після завершення комплексу всіх необхідних слідчих дій, зокрема і судово-медичної та автотехнічної експертиз, я думаю, що доказів у цьому провадженні достатньо аби скерувати його до суду. Однак це, швидше за все, буде вже у вересні.
Нагадаємо, затриманому суд обрав запобіжний захід – взяття під варту. Це як, каже прокурор, є найтяжчий і найсуворіший вид запобіжного заходу. Також суд визначив затриманому розмір застави – 35 тис грн.
– Ми зверталися до суду з апеляцією на сам факт обрання застави, – каже Юрій Гулкевич. – Адже коли у випадку, коли злочин спричинив загибель людей, суд вправі цю заставу не визначати. Однак апеляційний суд з нами не погодився і залишив ухвалу про заставу в силі. Тож вона є чинною і має законну силу.
Екс-міліціонер перебуває під вартою тільки тому, що не сплатив цю суму, пояснює прокурор області. В будь-який момент за умови сплати застави його можуть звільнити з-під варти.

До слова, з дня смерті Миколи 17 серпня мине 40 днів. Рідні хлопця не мають великої надії, що винного у смертельній аварії покарають.

20 хвилин

Поширити статтю:

RedTram

2 thoughts on “Міліціонер, який збив Миколу Брегіна, сяде на лаву суду

  1. Богдан
    12.02.2015 at 14:52

    Виникає запитання до прокурора Юрія Гулкевича, чому ще до завершення розслідування він такий упевнений що перспектива у провадження тільки судова. Після таких слів у мене виникає підозра що слідство буде вестись не обєктивно відносно працівника міліції.

  2. Редактор
    13.02.2015 at 10:14

    то запитайте в нього

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *