• Юрій Горайський та боєць 24-ї бригади Степан Цибуляк, який повернувся додому після 5-ти місяців перебування у зоні АТО

Юрій Горайський:”Наше військо не залишається наодинці зі своїми проблемами”

Військові реалії сьогодення в черговий раз доводять, що патріотизм українського народу нездоланний. На захист суверенітету нашої держави, не вагаючись, виступають найкращі, найвідданіші патріоти, а народ щиро віддячує їм за це своєю допомогою та підтримкою. Саме підтримці з боку пересічних громадян військовослужбовці в зоні АТО завдячують своїм бойовим піднесенням, а також і життям. Адже не секрет, що матеріально-технічна допомога населення і бізнесу надходить до військових значно швидше, що неабияк піднімає їх бойовий дух, укріплює віру у перемогу.
Мені, як голові райдержадміністрації, надзвичайно приємно, що мешканці Збаражчини не стоять осторонь матеріальних проблем військових. Вони активно допомагають землякам, які знаходяться у районі бойових дій на Сході нашої країни та у батальйонах територіальної оборони «Тернопіль» і «Збруч».
Збаражчани з усією відповідальністю підійшли до виконання цієї важливої місії. Активно допомагають підприємства, організації та установи, сільські та церковні громади, громадські організації, приватні підприємці, цілі родини та й окремі жителі нашого міста і району, а також збаразька діаспора. Окрема подяка за всебічну підтримку у зборі коштів для військових голові районної ради Олексію Кондрацькому. Завдяки усім цим людям було вирішено чимало питань. Одне з них – надійний захист та належне екіпірування військовослужбовців.
Збір коштів з метою придбання речей першої необхідності, амуніції для військовослужбовців, які задіяні в АТО здійснює координаційний центр, який діє на базі районного Штабу національного спротиву. Загалом зібрано 1 690 євро та 432 780 грн. Екіпіровано 44 військових, а десятьом надана допомога в екіпіруванні без бронежилетів.
Варто зауважити, що усі бронежилети, які ми відправили нашим землякам у зону бойових дій пройшли тестування під пильним оком представників громади.
З ініціативи керівництва райдержадміністрації, за підтримки голови обласної державної адміністрації Олега Сиротюка було придбано два тепловізори на суму 198 тисяч гривень. Кошти збирали громадяни зі всієї області, які акумулювалися у Збаражі і відповідальність за закупку цього обладнання лягла на плечі активістів Збаразького району.
В зону АТО зі Збаража трьома вантажними автомобілями відправлено понад 15 тонн продуктів. Крім цього, налагоджено співпрацю з Тернопільським штабом самооборони Майдану з яким ми координуємо свої дії щодо закупки необхідних для військових речей. Наступний вантаж зі Збаража ми відправлятимемо саме через тернопільських волонтерів. У районі уже зібрано понад сім тонн продуктів.
Чотири БРДМ-2 (бойова розвідувально-дозорна машина) «реанімували» майстри Збаразького району. На приватній станції техобслуговування автомобілів Степана Жили майже тридцятилітню військову техніку, що без руху мало не перетворилася на металобрухт, наші умільці повертають до активного життя. Також хлопці комплектують БРДМ-2 усім необхідним − виготовляють кирки, лопати.
Дякуюємо усім жителям Збаразького району, які не дивлячись на складність економічної ситуації, віддали і віддають чи не останнє для того, щоб якомога швидше у нашій державі відновилися мир та спокій, за небайдужість щодо потреб армії в цей скрутний для Батьківщини час. У разі необхідності я сам готовий іти боронити суверенітет України зі зброєю у руках і для цього через військкомат пройшов усі необхідні процедури та медичну комісію. Таке ж бажання мають чимало волонтерів районного Штабу національного спротиву та місцевих патріотів.
Разом із тим, звертаюся до громади Збаражчини з проханням і надалі підтримувати наших земляків-військовослужбовців, які стали на захист свободи, демократії та утвердження незалежності нашої держави. Інформацію про потреби військових збирають координатори у районному Штабі національного спротиву.
Шановні краяни, пам’ятайте, завдяки вашому патріотизму наше військо не залишається наодинці зі своїми проблемами, країну боронить весь український народ. Низький вам за це уклін.

Юрій Горайський, голова Збаразької райдержадміністрації

На фото: Керівник району з бійцем 24-ї бригади Степаном Цибуляком, який повернувся додому у село Синява після 5-ти місяців перебування в зоні АТО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *