• 3644948

Рух великогабаритного транспорту по вулиці Січових Стрільців – заборонено!

Проїзд великогабаритних транспортних засобів по вулиці Січових Стрільців міста Збаража створює незручності жителям будинків, розташованих обабіч вулиці. Окрім цього, розміщений на вказаній ділянці дороги міст перебуває в аварійному стані.
З цією метою, відповідно до рішення сесії Збаразької міської ради, за погодженням з УДАІ в місті Збараж встановлено дорожні знаки, згідно з якими по вулиці Січових Стрільців заборонений рух транспортних засобів, що мають повну вагу понад 10 тонн.
Нагадаємо, що проїзд великогабаритних транспортних засобів через центральну частину м. Збараж, зокрема по вул. Грушевського, був заборонений і раніше.
З метою контролю за дотриманням вимог дорожніх знаків з числа співробітників Збаразького РВ УМВС та співробітників ВДАІ виставляються пости. Відповідно до ст. 122 ч. 1 КУпАП, порушення вимог дорожнього знаку карається штрафом в сумі до 340 грн.

Віталій ПРИСЯЖНЮК
заступник начальника відділу-
начальник міліції громадської безпеки
Збаразького РВ УМВС України в
Тернопільській області,
майор міліцї

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>