• 020e7cb368fe

Ставки у Збаразькому районі хочуть повернути державі

Прокуратура вимагає повернути майно вартістю понад 1 млн. грн. у державну власність
Прокуратура Збаразького району пред’явила до суду позов в інтересах держави про визнання недійсним укладеного одним із державних підприємств, з місцезнаходженням у м.Києві із місцевим суб’єктом підприємницької діяльності договору зберігання гідротехнічних споруд рибницьких ставів та повернення їх у державну власність.
Прокурорською перевіркою встановлено, що на підставі договору зберігання державного майна суб’єкту підприємництва – фізичній особі передано на зберігання гідротехнічні споруди рибницьких ставів (3 ставки та шлюз) балансовою вартістю 1 млн. 164 тис. гривень. Йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.
Проте, зазначений підприємець не займається таким видом діяльності як зберігання, а є суб’єктом підприємництва, господарська і підприємницька діяльність якого серед іншого пов’язана із риборозведенням, тобто використанням переданих йому гідротехнічних споруд ставків за їх цільовим призначенням.
Крім цього, положеннями чинного законодавства встановлено, що органом уповноваженим управляти вказаним майном є Регіональне відділення Фонду державного майна України в Тернопільській області.
З врахуванням наведеного, прокуратура району звернулася до суду з позовом про визнання недійсним укладеного із підприємством договору зберігання зазначеного майна та повернення його у власність держави.
Позов прокуратури перебуває на розгляді господарського суду Тернопільської області.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>