• HSYbxuAZQlU-600x800

У зоні АТО загинув студент з Тернополя – Степан Стефурак

У війні з російськими окупантами загинув боєць “Правого Секторав”, студент з Тернополя Степан Стефурак.

– Стьопка… Псевдо 24-ий. Бачте, який в нього вірш на стіні був. Малий, як же так? Ти ще вчора телефонував з передової, обіцяв, що подзвониш скоро, пожалієшся. А знаєте на що? Його мама не знала, що він на війні, думала на навчанні. І зібралася їхати в гості до сина в Тернопіль. Він не знав, як бути. Чи їхати терміново додому, чи сказати мамі правду. Вирішив їхати…в домовині, – з болем про його втрату розповідає Алла Пушкарчук.

Смерть Степана  підтверджує і боєць Добровольчого Українського корпусу “Павого сектора” та журналіст Олена Білозерська в мережі Фейсбук. За її словами, хлопчина загинув під час бою у  селищі Піски під Донецьком.

– Сьогодні у нас втрати… У селищі Піски під Донецьком в бою загинули двоє бійців Добровольчого Українського корпусу “Павого сектора”. Позивні – Дальнобой і Двадцять четвертий. “Перемир’я” триває, -зазначила Білозерська.

 ПОГЛЯД

 Степан Стефурак – студент третього курсу Тернопільського технічного університету. Родом хлопець – із Городенки на Івано-Франківщині. Там його і ховатимуть, повідомляє голова “Правого сектору” у Тернополі Василь Лабайчук. Саме до цієї організації належав Степан. Він всю зиму провів на Майдані у Києві, а навесні пішою воювати добровольцем на Схід. Там, за словами Василя Лабайчука, служив у добровольчому українському корпусі.

– Наразі тіло Степана в морзі на Дніпропетровщині, потім його мають везти до Києва, де ми маємо його зустріти, – каже пан Лабайчук. – І далі супроводжуватимемо тіло додому.
Студенти з Тернополя, які вчилися зі Степаном в одній групі, жили з ним разом у гуртожитку були шоковані страшною звісткою про смерть друга. Вони сумують за ним і збираються їхати в Городенку провести його в останню дорогу. Проте коли буде похорон, наразі невідомо.
– Ми жили зі Степаном в сусідніх кімнатах в гуртожитку, товаришували, – розповідає студент Олександр Гакало. – Він був великим патріотом своєї Батьківщини. Коли почалися події Євромайдану, він спершу був в охороні майдану у Тернополі, потім коли все стало серйозніше – поїхав до Києва. Там провів всю зиму. Я його бачив лише два рази, коли він приїжджав до Тернополя здавати сесію. А навесні він пішов добровольцем на Схід.
Де воював товариш, Олександр не знає. Хлопці час від часу зідзвонювалися, проте деталей він не розповідав. – Востаннє ми говорили з ним минулої суботи. ” Живий, здоровий. Приїду все розкажу”, – це все, що я від нього чув, – розповідає Олександр.
Олександр Гакало додає, що мама Степана до останнього не знала, що він воює в АТО. Хлопець їздив додому рідко. Тож мама думала, що він – на навчанні. Гроші перекидала йому на картку.

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *