• Червоний хрест

На допомогу потребуючим приходить Червоний Хрест

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Це ще один привід привернути увагу суспільства до необхідності милосердного, турботливого ставлення до літніх людей. Наш обов’язок зробити так, щоб ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. Ми повинні проявляти милосердя, людяність та любов. На даний час Збаразька РО ТЧХУ обслуговує до 500 чоловік, яким потрібна будь-яка допомога. Із них 150 чоловік одиноких непрацездатних громадян. Більшість з цих людей живуть в складних матеріально-побутових умовах, не мають можливості купити речі першої необхідності. Крім цього, багато з них постійно хворіють, через що змушені значну частину пенсії витрачати на ліки. І для того, щоб подарувати їм трішки радості, дати можливість відчути, що хтось про них дбає і бажає допомогти, Збаразька РОТЧХ, завдячуючи небайдужим благодійникам з німецького міста Гундельфінген підтримує цих громадян і надає благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів та одягу. Також хочу подякувати за надану благодійну допомогу директору ТОВ «Збараж-цукор» Богдану Івановичу Вороблевському.
Принагідно нагадую, що в ТЧХ діє медико-соціальний центр, де можуть отримати різного виду допомогу одинокі люди похилого віку, які знаходяться в нас на обліку (перукарські, швейні послуги, послуги по ремонту взуття, масаж тощо).

МАРІЯ МИЛЯН,
голова РО ТЧХ України

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>