• 10432503_639996369432339_7097498570147551856_n

Михайло Головко передав два модернізовані позашляховики та військове обладнання для батальйону «Січ»

Перебуваючи в зоні АТО, народний депутат-свободівець Михайло Головко передав батальйону «Січ» два модернізовані позашляховики, бронежилети, каски, медикаменти, аптечки, спальники, каремати, намети та харчі. Свободівська делегація була вражена високим бойовим духом вояків. Народний депутат України Михайло Головко зорганізував близько десяти поїздок на Схід України. Свободівець разом із своїми побратимами возить гуманітарну допомогу бійцям, розуміючи що саме зараз вирішується доля України. Остання його поїзда була зумовлена потребами батальйону «Січ» у мобільній техніці. Зорганізувавши збір коштів, свободівці придбали два позашляховики та самостійно передали їх бійцям батальйону. Також Михайлу Головку вдалося поспілкуватись зі солдатами та дізнатись, що зараз «болить» їх найбільше. Після поїздки на Схід, політик поділився своїми враженнями від побаченого.
- Пане, Михайле, що скажете про стан наших військових на Сході?
- Вражений високим бойовим духом вояків. Адже хлопці, які з березня перебувають в особливому режимі несення служби, налаштовані битися за свою землю до перемоги, попри будь-які проблеми. Але в той же час у очах наших солдатів образа на владу, адже до тих, хто бачить реальну небезпеку на власні очі, а не з уст інших, ніхто не прислухається. Хлопці страшенно обурені діями генералів на командирів збройних сил, які не відають правильних наказів. Це невдоволення відчувається по настроях людей.
- Що найперше обурює військових?
- Солдати в першу чергу були обурені ухвалою парламентом законів стосовно «особливого порядку» на Донбасі та амністії для терористів. Вони підтримують позицію ВО «Свободи», які не голосували за дане рішення. У солдат відразу виникало питання, за що вони воюють? Хіба не за єдину державу та справедливі рішення? Та все ж ми їх переконали, що будемо стояти на своєму та у стінах Верховної Ради робити все, що у наших силах.
- Що зараз потрібно солдатам?
- Неабияк потрібен теплий одяг. Певну суму грошей на це ми вже маємо. Також готуємо для хлопців аптечки першої допомоги. Та основне про що просили вояки батальйону «Січ» це позашляховики. Ми організували збір коштів і купили два таких. Вони дуже корисні для проведення мобільних і пошукових операцій. Доправивши машини на Схід ми відразу випробували їх. Прийшла інформація що в районі дислокації батальйону перебуває група сепаратистів. Приїхавши на місця зробили обшук території проте небезпечної групи не виявили, але знайшли тіло вбитого сепаратиста. Тобто для бойових, військових умов це ідеальний транспорт. За це вояки вдячні всі небайдужим тернополянам. І не важливо чи то людина передала 10 гривень чи тисячу, ці кошти дійсно рятують людські життя.
- Як часто допомога, на яку чекають вояки, не доходить до них?
- Непоодинокими є факти розкрадання армії та корупція. Проте всі розуміють, що прийде час і за це потрібно буде відповідати. Просто зараз, якщо ми дозволимо цим розчаруванням подолати себе, то найбільшої шкоди зазнають наші хлопці. Вони залишаться без допомоги. Вояки завжди наголошують що вони ніколи не змиряться з окупацією України з захопленням Донбасу. Всі українці повинні зрозуміти що мир в нас буде лише у тому випадку, коли ми переможемо. Бійці після своєї перемоги на Сході повернуть на Київ і поставлять, як то кажуть, «питання ребром». Наша влада нарешті буде відповідати за свої вчинки. Тому я щиро сподіваюсь, що новий Парламент буде проукраїнський та патріотично налаштований.
- Які настрої у місцевого населення?
- Ми часто спілкувались з місцевими мешканцями. Вони багато чого переосмислили. Єдине чого хочуть люди це завершення війни. Мирне населення втомилось від постійних вибухів. Всі вони хочуть жити в Україні. Наслідки цієї війни надовго залишаться в серцях українців. Багато хто втратив своїх рідних і близьких. Хочеться вірити, що з кожним днем таких жертв меншатиме.
- На вашу думку, які мають бути першочергові кроки  для підсилення армії?
- Повинна пройти чистка всіх кадрів Міністерства оборони, Служб безпеки та УМВС. Щоб не залишилось жодного зрадника, який просто зливав наших військових.

Христина Сторожук

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>