• 1 007
  • 1 011

Вшанували людей похилого віку

Звертаючи увагу всього людства до потреб старшого покоління, у 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, призначивши його на перший день жовтня. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року відзначає цей день щорічно, адже це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також засвідчити їм повагу, підтримати добрим словом, уважно вислухати, допомогти. Адже доживати старість доводиться по-різному.
1 жовтня голова районної ради Олексій Кондрацький та виконувач обов’язків директора районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роман Федак відвідали підопічних стаціонарного відділення, що у селі Заруддя. Нині у цьому закладі на повному державному утриманні перебуває 21 житель Збаражчини. Ці люди через поважний вік та стан здоров’я, не здатні обслуговувати себе самотужки, потребують постійного догляду і підтримки, в тому числі надання соціально-побутових, медичних та інших соціальних послуг.
Голова районної ради Олексій Кондрацький поцікавився умовами проживання стареньких, їх потребами, станом здоров’я, а також вручив подарунки від районної влади.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>