• img_0370

Тернопільщина втратила ще одного бійця – загинув солдат батальйону територіальної оборони «Збруч»

Тернопільщина знову у траурі та жалобі. У зоні АТО загинув 44-річний тернополянин Зіновій Флекей.

У зв’язку з трагедією 6 жовтня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблим у День жалоби на території області  буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою та скасовано розважальні заходи.

Додамо, що у цій жахливій війні Тернопільщина вже втратила два десятки кращих синів.

Зіновій Флекей служив за контрактом від серпня цього року. Про те, що служить у батальйоні територіальної оборони, чоловік батькам не казав, про те, що син захищав Україну вони дізналися разом із трагічною звісткою про  його загибель 4 жовтня.

За словами брата загиблого Павла Флекея, тривалий час Зіновій перебував за-кордоном в Італії, проте він не міг залишатися осторонь від подій в Україні. Взимку чоловік повернувся, щоб відстоювати незалежність України на Майдані. Був активним учасником Революції Гідності, під час сутичок отримав поранення. Видужавши, ще раз подався за-кордон, однак там бути не зміг, його тягнуло на Україну, виконувати свій громадянський обов’язок.
«Зіновій був дійсно вірним сином своєї землі, – з сумом зазначив Павло Флекей. – Він відстоював незалежність України на Майдані, потім поїхав на схід за своїми друзями. Був гідним патріотом, був вірним, щирим добрим братом. Ми сумуємо за ним…»
Побратим Зіновія Володимир Вівчар також відгукується про загиблого як про добру, веселу та компанійську людину.
«Коли трапилося нещастя, я перебував у відпустці, – зауважує Володимир. – Я дуже шкодую, що не бачив його живим в останні дні життя. Дуже сумно, що прощаюся з ним назавжди сьогодні».

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *