Революція Гідності мандрує областю в світлинах

Мандрівна фотовиставка, приурочена Революції Гідності, побувала минулої п’ятниці, 3 жовтня, у Збаражі.
Близько сотні світлин з тернопільського та столичного Майданів були виставлені у залі Національного заповідника «Замки Тернопілля» поряд з місцевою виставкою, присвяченою Героям Небесної сотні.
Вперше виставка була представлена глядачам у Тернополі, 23 серпня і складалась із 70 робіт тернопільських фотомитців Миколи Василечка, Івана Пшоняна, Ігоря Корчака. Згодом була доповнена ще двома десятками фото, що зробили учасники Майданів, відгукнулись на заклик голови ОДА Олега Сиротюка до молоді з проханням додати власні роботи і показати свій погляд на події. Після того, як виставка побуває у всіх районах Тернопілля, буде організований її підсумковий показ 21 листопада. Доповнену матеріалами районних експозицій, її виставлять у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Матеріали фотовиставки будуть передані в цей музей на зберігання.
− Велике спасибі організаторам і авторам виставки, − відзначив голова Збаразької районної ради Олексій Кондрацький, − за потрібну роботу, за той вклад, який вони зробили, щоб у нашій пам’яті назавжди залишились ці миті мужності, героїзму українців, наших земляків, які надихають на перемогу, щоб ми не забували, що незалежність дісталась великою кров’ю. Олексій Кондрацький під час свого виступу поділився спогадами про Майдан, про наших Героїв, про події Революції Гідності, активним учасником яких йому довелось стати. Ліричне оформлення виставки зробили працівник РБК бандуристка Ольга Забурська, працівники ЦБС Наталія Сенчишин та Мар’яна Шмігель.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *