Нижчі Луб’янки – краще спортивне село Тернопільщини

12 жовтня у Великих Гаях Тернопільського району відбулася cпортивно-патріотична спартакіада “Краще спортивне село Тернопільщини”. За командний кубок та почесний титул змагалися по одній збірній сільських чи селищних рад з 15 районів області. Свою майстерність спортсмени демонстрували у міні-футболі, волейболі, метанні гранати, військово-прикладному мистецтві, перетягуванні каната, армспорті, стрільбі з пневматичної зброї, гирьовому спорті, дартсі. Перше місце і титул “Краще спортивне село Тернопільщини” дісталося команді села Нижчі Луб’янки Збаразького району.

За словами голови сільської ради села Нижчі Луб’янки Василя Таращука, кожен його односельчанин, який брав участь у спартакіаді, вніс свою лепту у загальний результат, відтак у підсумку команді вдалося здобути перше місце і титул кращого спортивного села в області.

Нижчі Луб’янки стали кращими з кращих і посіли першу сходинку п’єдесталу у  чоловічому волейболі. Честь села захищали волейболісти Роман Шурма, Дмитро Яремчук, Данило Гевко, Іван Бебко, Юрій Бебко, Мирослав Віцінський, Василь Процик, Василь Левчук, Микола Процик, Василь Росіл. Готував команду Ігор Боднар.

Друге місце з армреслінгу посів Григорій Бабляк, другим у метанні гранати був Володимир Бригадир, трете місце зі стрільби серед сільських голів посів Василь Таращук, у військово-прикладному мистецтві (збирання-розбирання АКМ-72)  четвертим став Степан Грицина, у дартсі п’ятою – Інна Клим. Нижче шостого місця серед 15 команд-суперників команда Нижчих Луб’янок не посідала.

– Спорт у нашому селі – популярний, – каже голова сільської ради  Василь Таращук, – спортивну інфраструктуру не лише утримуємо в належному стані, але намагаємося розвивати. Стараннями жителя села Віктора Худика облаштовано тренажерний зал, маємо волейбольну площадку, два футбольних стадіони. Село велике, у нас багато молоді і є перспектива розвитку населеного пункту в тому числі у спортивному напрямку. Для мене, як очільника громади, розвиток спорту це пріоритет роботи, бо якщо буде здорова молодь, то здоровою буде українська нація, здоровим майбутнє України.

За інформацією голови Нижчелубянківської сільської ради Василя Таращука

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *