• плакат_А4 останній варіант(1)

Богдан Яциковський: «Закони мають слугувати простим людям, а не олігархам!”

За неповних два тижні українці вкотре постануть перед проблемою вибору гідних кандидатів до нового складу Верховної Ради. Доведеться вибирати в надскладних для Української держави умовах: фактично, йде війна з Росією, економіка дихає на ладан, народ бідніє з кожним днем, і демократичні завоювання, які маємо, вже не дуже тішать, бо свободу слова на хліб не намажеш. А в спину дихають ще й внутрішні вороги зі своїми планами реваншу… Як не помилитися з вибором? Як переконати байдужих не продавати свій голос «за гречку»? Як привести у парламент безкомпромісних патріотів,осічених молодих людей, висококласних фахівців – тих, хто інтереси держави ставить вище власних? Ці питання сьогодні найважливіші для суспільства.

Наш час цікавий тим, що події в Україні змінюються дуже швидко, і якими б трагічними вони не були, але цей крутий виток історії дає шанс назавжди позбутися політичного мотлоху, який забрехався і прокрався. Давайте спробуємо привести до Ради молодих і незаплямованих, енергійних і розумних!

Одним із таких тямущих наших співвітчизників, земляків є, на наше переконання, Богдан Яциковський. У свої неповних 30 років він досяг уже немало: має дві освіти – економічну та юридичну, знає три іноземні мови, володіє досвідом управлінської роботи. У 26 років він, до прикладу, очолив головне управління економіки у Львівській області і за короткий час зумів завести у регіон багатомільйонні інвестиції.

Власне, залучення в економіку інвестицій є одним із головних пунктів передвиборної програми Богдана Яциковського, який кандидує до парламенту у виборчому окрузі №164.
У рідному, Збаразькому районі, Богдан Ігорович цими днями зустрічався з різними колективами, щоб розповісти про своє бачення розвитку району області, країни, щоб донести програму, з якою йде у Верховну Раду, щоб почути людей, які розневірились в політиці і політиках
Оскільки Збаражчина, як і загалом Тернопільська область на 80 відсотків дотаційні, Богдан Яциковський вважає першочерговим завданням вирішити проблему децентралізації влади.
— Місцевим органам слід негайно передати широкі повноваження, а податки від господарюючих об’єктів, суб’єктів підприємництва спрямувати на потреби місцевої громади, — переконаний кандидат. — Наступний важливий крок – залучення інвестицій. Без них ми ніколи не зробимо прориву в економіці. Кожна гривня, вкладена у той чи інший район, приносить додаткові кошти, а це у результаті – нові робочі місця, налагоджена інфраструктура, благоустрій, допомога малозабезпеченим. З інвестиціями у нас, на жаль, катастрофічна ситуація, тому що коли інвестор заходить у наш регіон, йому не вмикають, як у цивілізованому світі, зелене світло, а навпаки, ставлять палиці у колеса, вимагають відкати. Ці ганебні схеми треба ламати. Працюючи на різних посадах, я завжди намагаюся знайти для краю інвесторів, агітуючи їх вкладати кошти у сільське господарство, виробництво, в туризм, усе те, завдяки чому можна «підняти» рівень життя людей
Третя актуальна проблема, яку, на думку Богдана Яциковського, слід вирішувати невідкладно, – сільськогосподарська. Розуміючи, що люди сьогодні дуже розчаровані владними інституціями, кандидат прагне розвіяти цю недовіру і розчарування власними конкретними діями. За його словами, він не обіцяє того, чого не може виконати, але одне з насущних питань, яке готовий розв’язати, – це проблема закупівлі молока у населення.
— Переглянув недавно статистику, — каже Богдан Ігорович. — Виявляється, протягом трьох останніх років у нас відбувається спад виробництва молока і м’яса. Селяни ріжуть дійне стадо, тому що невигідно його утримувати. Молоко закупівельники купують за безцінь, а продають втридорога, ще й селянина шантажують: не хочеш – не продавай, хай скисає. Цінові умови, які влаштовували б і виробника, і закупівельника, потрібно закріпити на законодавчому рівні…
Іншими невідкладними завданнями для нового парламенту, на думку Богдана Яциковського, є закріплення на законодавчому рівні статусу учасників бойових дій для бійців АТО, лобіювання закону про страхову медицину.
Представники колективів, де провів зустрічі Богдан Яциковський, цікавилися не лише питаннями, що стосуються їх безпосередніх виробничих проблем, а й тим, яку політичну силу представляє кандидат.
– Я йду на вибори самовисуванцем, йду до людей і від людей, але свої задуми планую реалізовувати консолідовано з програмою Президента України, якому випало очолити державу у чи не найважчий період української державності, — відповів на це Богдан Ігорович. — Хочу бачити країну розвинутою, творити закони, які б слугували простим людям, а не олігархам.

Світлана Ліщук

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *