• 10676272_1489946634602744_8875966559137775119_n

Михайло Головко вдячний виборцям за довіру

Єдиним представником діючої влади, якому люди довірилися і віддали голоси на одномандатному виборчому окрузі, став Михайло Головко.
«Я дякую всім виборцям, які проголосували за мене. Дякую людям, які прийшли на вибори, щоб проявити свою громадську позицію. Адже цей склад Верховної Ради, який ми обираємо на п’ять років – обиратиме курс держави. Не так багато було часу для змін, це непрості два роки боротьби з режимом Януковича, революції та війна. Не легко було працювати і на окрузі, і в Києві. Але я щиро вдячний всім за довіру. Дякую тим, з ким стояв пліч-о-пліч на Майдані. Дякую кожному, хто своїм патріотизмом творить нову Українську державу. Спільно з вами, ми продовжимо боротьбу за нашу країну. Ту Україну, за яку сьогодні борються з російським агресором на східному фронті патріоти України. Наша мета – бачити Україну серед провідних держав світу, яка є суб’єктом світової політики, а не розмінною монетою в чиїхось руках. Я впевнений, що ми зможемо її досягнути. Щодо голосування на окрузі – мені віддали голосів більше, ніж чотирьом наступним кандидатам разом. Але вибори – це процес безперервний. Вже стартувала нова виборча кампанія. Не закінчуються вони і для мене. Я весь час працював на окрузі і буду продовжувати працювати для людей».

Загалом результатами виборів Михайло Головко не задоволений: «Я не задоволений, що пройшли регіонали. Всі ті, хто голосував за диктаторські закони 16 січня, а націоналісти не потрапили у Верховну Раду. Я не розумію, чому націоналісти, які відстоювали інтереси держави, робили все для того, щоб повалити режим Януковича не потрапили парламент, а люди-хамелеони, перебіжчики, ті самі регіонали все ж набрали достатню кількість голосів. Звісно, я неприємно здивований результатами. Чому Ківалов має бути депутатом, Шуфрич і Бойко, який мав би сидіти?».

Наразі до Верховної Ради проходять сім депутатів-мажоритарників від ВО «Свобода». Михайло Головко не відкидає варіанту, що працюватиме в коаліції: «Я звісно готовий обговорювати це питання, але треба ще поспілкуватися, на яких умовах коаліція буде створена. Якщо фракції націоналістів не буде в парламенті – працювати буде важче. Попереду багато-багато роботи».

Прес-служба Михайла Головка

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>