• ФОТО0041

У Стриївці дільничний інспектор звітував перед громадою про свою роботу

Нещодавно в селі Стриївка  відбулася зустріч дільничного інспектора міліції Романа Чаплінського та заступника начальника Збаразького РВ УМВС України в Тернопільській області Віталія Присяжнюка з громадою села, під час якої було заслухано звіт дільничного інспектора міліції про проведену роботу по профілактиці скоєння злочинів та правопорушень серед населення, а також розглянуто широкий спектр питань.

Зокрема, обговорено питання взаємодії співпрацюючого активу громадськості з правоохоронними органами по забезпеченню громадського порядку на території села Стриївка, організації спільних патрулювань. Також розглядалися питання дотримання правил благоустрою, режиму роботи торгових точок та розважальних закладів.
Представники міліції розповіли про стан правопорядку в районі та надали корисні поради, як поводити себе у різних непередбачуваних ситуаціях, провели з місцевими мешканцями ґрунтовну роз’яснювальну бесіду про те, як не стати жертвою шахрайств, відзначили, що активна профілактична робота регулярно ведеться з особами, схильними до здійснення правопорушень та злочинів, а також з тими, хто веде антигромадський спосіб життя, зловживає спиртними напоями, вживає наркотичні речовини.
Подібні заходи проводяться з метою підвищення рівня взаємодії з населенням у напрямі профілактики і розкритті злочинів, укріплення правової обізнаності громадян і підвищення іміджу служби дільничних інспекторів міліції та органів внутрішніх справ загалом.

Ірина Троян, старший дільничний інспектор Збаразького РВ УМВС
України в Тернопільській області,
майор міліції

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>