• IMG_01592 copy

Віктор Анін: “Дякую усім, хто віддав свої голоси за мою кандидатуру”

Шановні мої виборці, земляки!
Ось і закінчився черговий етап становлення України, як цивілізованої, правової, демократичної держави.
26 жовтня своїм волевиявлення громадяни нашої держави підтвердили європейський вектор розвитку України та продемонстрували вірність демократичним та проукраїнським цінностях.
Ми переконалися – найголовніший люстратор злочинної та некомпетентної влади – це український народ.
Український виборець продемонстрував високу свідомість – своїм голосуванням він висловив вотум довіри тим політичним партіям, на які покладає свої надії, та показав «червону» картку тим, хто роками спекулював на обіцянках та красивих гаслах.
Я переконаний, що у наступному парламенті, який обиратиметься уже в найближчі два роки, адже це були позачергові вибори, будуть тільки ті політики, які прийдуть дійсно працювати для людей, а не ховатимуться за депутатською недоторканістю та набиватимуть собі кишені бюджетними грошима.
Я дякую усім тим, хто віддав свій голос 26 жовтня у за мою кандидатуру. Я ціную і щиро поважаю Ваше рішення – для мене це великий аванс довіри на майбутнє.
Під час передвиборчої кампанії я побачив величезний об’єм невирішених та вкрай невідкладних справ, які чекають свого часу, і переконався, що багато що залежить від місцевої влади, її фаховості та компетентності.
Незважаючи на те, що цього разу я не став народним депутатом, зайнявши почесне друге місце, обіцяю: неодмінно працювати для Вас і надалі!
Тут, на Тернопільщині, сформувалася дієва команда моїх однодумців, які теж готові прийти на допомогу в будь-яку мить.
Щиро дякую за підтримку! Готовий служити Вам та своїй рідній Тернопільщині!

З повагою,
Віктор Анін

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>