• ФОТО-ПОДЯКА

Володимир Бліхар: «Дякую за бажання творити нову Україну»

Як справедливо кажуть українці, вибори завершилися, а життя триває. Ось тільки хочеться, щоб це життя з кожним наступним днем ставало змістовнішим, насиченим позитивними враженнями, заможнішим. Мріємо, щоб наші надії не розбивалися об стіну байдужості, щоб нашу віру у європейське завтра України підкріплювали конкретні справи, впевненні кроки вітчизняних чиновників та депутатів назустріч демократичній спільноті.
Саме для цього 26 жовтня українці прийшли на виборчі дільниці. Саме тому, щоб взяти участь у процесі оновлення влади, засвідчити свою причетність до ініційованих Майданом кардинальних змін у країні та підтвердити особисту відповідальність за виконання вимог Революції Гідності, я вирішив балотуватися до Верховної Ради і звернувся за вашою, шановні виборці, підтримкою.
Аналізуючи пройдений за період виборчої кампанії шлях, розумію, що мені з командою однодумців не повністю вдалося донести до вас усі переваги моєї програми, мого плану дій, бачення розбудови України. Проте, живе спілкування з вами, зустрічі у трудових колективах Кременеччини, Збаражчини, Лановецького, Шумського та Підволочиського районів переконали у правильності рішення брати участь у виборах, стали тим неоціненним досвідом, який допоможе налагоджувати суто людські стосунки на основі взаєморозуміння та взаємоповаги один до одного.
Я щиро вдячний тим виборцям, які підтримали мою кандидатуру, і тим, хто довірив представляти свої інтереси у найвищому законодавчому органі держави іншому кандидату у народні депутати. Дякую вам за чесний вибір, за бажання творити нову Україну, за те, що вислухали мене, що дискутували, поділяли мої погляди, або не погоджувалися з ними.
Життя, справді, триває. І я разом з вами – кожен на своєму місці – зобов’язані не тільки підставити тверде плече президенту, новообраному парламенту, а й вправі спитати владу за всі упущення та недоліки. У час, коли вирішується доля країни, ми не повинні залишатися сторонніми спостерігачами чи скептиками. Тільки найактивніша участь громадянського суспільства у розбудовчих процесах, лише об’єднання зусиль нації стануть запорукою поступу України до об’єднаної Європи.
На це надіюся, у це вірю, цим живу.
Слава Україні!

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>