Екологічна виставка з патріотичним настроєм

4-5 грудня у рамках Всеукраїнської акції «Збережи ялинку» в першій Збаразькій одинадцятирічці відбулася традиційна загальношкільна виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет».
За словами педагога-організатора школи Ірини Григоринської, головна мета цього конкурсу показати людям альтернативу, довести, що новорічними атрибутами можуть бути не лише зрубані дерева, але й безліч майстерно скомпонованих штучних та природніх матеріалів.
Виставка була представлена 17 креативними роботами школярів. Це вироби з паперу, тканини, дерева, гілочок сосни та ялинки, шишок, і,навіть, парафіну, пофарбованого у кольори зими… Словом, те як виглядав зимовий букет, залежало лише від польоту фантазії школярів та їхніх наставників-учителів. Кожна робота – унікальна, зроблена з неабияким задоволенням і вмінням. Такий зимовий букет, безумовно, прикрасить оселю і створить святковий настрій не гірше, ніж жива лісова красуня. Була цьогоріч й ще одна особливість виставки – майже усі рукотвори школярів мали «патріотичний настрій» і ніби промовляли: «Україна – єдина країна». Зимові мрії учнівської молоді об’єдналися в єдине побажання – побажання миру і спокою рідній державі, припинення війни.
У районному етапі виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет», який організовано у Збаразькій ЗОШ №2, братимуть участь композиції 9-А класу «Єдина країна», 7-А – «Зимова мрія» та 5-А – «Новорічна перлина». Крім цього, за призове місце змагатиметься ялинка юних мовознавців, зроблена зі шишок, та дідух, виготовлений старшокласниками на уроці трудового навчання під керівництвом вчителя Наталії Корженевської.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *