Колишню зв’язкову УПА Святий Миколай обдарував вишиванкою

Чудотворець Миколай завітав до 97-річної мешканки Збаража, колишньої мужньої зв’язкової УПА із псевдо “Троянда” Ольги Юхимівни Горошко. Легендарна жінка отримала пам’ятний дарунок − вишиту сорочку, про яку давно мріяла.

Про цю мрію кілька місяців тому довідались волонтери − Галина Фоміна, Стефа Мечник з однодумцями, які вирішили порадувати довгожительку. Знайшли лляну тканину, підібрали візерунок, кольори та покрій за смаком пані Ольги. Словом, сорочка виготовлена цілком індивідуальна і неповторна.
Отримавши дарунок, Ольга Юхимівна розцвіла усмішкою, ставши тією зв’язковою «Трояндою», якою була у юності, вмить скинувши кілька десятків літ. Зворушена увагою, патріотка ділилась з гостями спогадами про нелегке життя, сповнене і щасливих, і жахливих миттєвостей, боротьби за рідну Україну в лавах ОУН, УПА, терпінь у таборах Мордовії, у спецпоселеннях Воркути, особистих втрат та злетів незламного духу. Сьогодні пані Ользі також не просто. Дошкуляють хвороби, нестатки, неувага держави. Але допомагає виживати сильна віра у Бога, його милосердя, а також підтримка добрих співчутливих людей, серед яких і ті, хто приклався до виготовлення чудового подарунка.
− Усім, хто доклав сил до створення цієї красивої сорочки, − зауважила пані Оля, − прошу передати найщирішу вдячність та побажання усіх благ у їхньому житті.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *