У Збаражі засяяла новорічна ялинка

Минулої п’ятниці, 25 грудня, у Збаражі на майдані Івана Франка відбулося урочисте запалення вогнів новорічної ялинки.
Атмосферу прийдешніх новорічно-різдвяних свят, гарний настрій для мешканців райцентру створювали працівники районного будинку культури – ведуча дійства Ольга Андрушкевич-Атаманчук, Дід Мороз – Володимир Кравчук, Снігуронька – Тетяна Яремусь, солісти РБК – Оксана Тарасюк, Оксана Жила, Віта Максимюк, Мар’яна Тарасюк, Сергій Рогівський та Микола Сосновий, а також вихованці та керівники гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості та учасники танцювального колективу «Ларівель».
Зі словами вітань та побажань міцного здоров’я, веселих свят, добра, гарних звісток, миру і спокою в державі до присутніх звернулися міський голова Збаража Роман Полікровський та заступник голови РДА Наталія Заваденко.
Для дітей проведено цікаву розважально-ігрову програму за участю Діда Мороза, Снігуроньки та казкових персонажів. Окрім того малеча отримала солодкі подарунки.
Слід відзначити, що цьогоріч у Збаражі в центрі міста не ставили зрубану в лісі ялинку, а прикрасили одне із дерев, які ростуть на майдані.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *