• DSC_0146
  • DSC_0141

Збаразькі міліціонери подякували юному земляку

«Здрастуй незнайомий солдате! Пише до тебе учень 4-го класу Рома. Я живу у місті Збаражі. Слава Богу, що у нас усе спокійно. Але кожного дня, дивлячись новини, ми всі переживаємо за нашу Україну і молимося, щоб ви усі вернулися додому цілі і живі. Я горджусь тим, що у нашій державі є герої, які нас захищають. Ми дуже хочемо, щоб настав мир, щоб усі діти були веселими. Я бажаю тобі і твоїм друзям міцного здоров’я і мирного неба. Хай береже вас усіх Бог.
Я пишаюсь тобою солдате,
Я пишатимусь тобою завжди.
Бо свою Україну кохати
З-поміж тисяч зумів лише ти.
На обличчі твоїм горить мужність,
Хоч підступний за спинами кат,
Та великого серця потужність
Підірве і мільйони гармат.
Слава Україні! Героям слава! До побачення. Я вірю в вас, тримайтеся, ми з вами».
Цей лист учень Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Роман Ятищук писав, як і усі його однокласники, учні школи, сотні дітей з інших шкіл району та всієї України.
Сподівався, що його теплі слова підтримки зігріють котрогось мужнього воїна у холодну днину під час жорстоких випробувань, які випали на його долю і долю рідної країни.
Але ніколи хлопчик не думав, що його звернення надзвичайно сколихне чиїсь емоції, почуття, викличе безмежну хвилю щирої вдячності дорослих людей.
− Ми настільки були зворушені листом Романа, − зізнався начальник Збаразького РВ УМВСУ в Тернопільській області Ігор Саган, − що не могли стримувати емоцій. Уявіть собі, будучи у м.Попасній Луганської області, де ми під обстрілами охороняли мирне населення з 15 листопада по 16 грудня, ми помітили на стіні приміщення, де жили, розвішані дитячі листи. Усі послання були зворушливі, але найбільше торкнувся наших душ лист зі Збаража, який там був єдиним, вісточка з рідної землі. Нас охопила така гордість за цю дитину, така вдячність, що ми пообіцяли собі «Якщо повернемося додому живими, то обов’язково знайдемо юного патріота, подякуємо йому і скажемо усім дітям, яку велику справу роблять їхні слова, сповнені надії і віри, який великий їхній вклад у майбутню перемогу над агресором».
Тож приїхавши із гарячої території, правоохоронці Ігор Саган, Віталій Присяжнюк, Степан Кузьмиха завітали до третьої школи, де навчається Роман і перед усіма учнями висловили вдячність четвертокласнику, подарували йому розвиваючий конструктор та торбинку солодощів від Св.Миколая.
Хлопчик зізнався, що писати лист допомагала йому мама, яку звати Людмила. Вони навіть самі склали віршик для солдата. Класовод Оксана Павлівна Богатюк відзначила, що хлопчик дуже добре вчиться, займається спортом і загалом хороша, добра дитина. Тому, мабуть, не випадково, що саме його лист трапився нашим міліціонерам і став для них джерелом наснаги у тяжкий час.

Ірина СИСКО

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>