• DSC_0015
  • DSC_0026
  • DSC_0050

У Збаразькому замку відбулася виставка різвяних шопок

Виставка різдвяних шопок відбулася 13 січня у приміщенні НЗ «Замки Тернопілля». Нагадаєм, торік відбувся перший районний огляд-конкурс.
Начальник відділу обслуговування туристів НЗ «Замки Тернопілля» Ольга Станкевич, привітавши працівників духовенства, громадськості влади з Різдвом Христовим, поділилася враженнями від поїздки на Міжнародну виставку шопок «Моя шопка», яка проходить в Учезовіцах поблизу міста-побратима Збаража Глубчіце Республіки Польща. На виставці було представлено близько 459 робіт, виготовлених польськими, чеськими, словацькими, німецькими школярами, серед них і п’ять шопок, які виготовили учні Синявської, Кобильської, Гніздичненської, Колодненської та Черниховецької шкіл. Ольга Станкевич висловила сподівання, що роботи, які представляють Збаражчину і Україну, увійдуть в число переможців, адже вирізняються неабиякою оригінальністю та естетичним виконанням.

За словами Ольги Станкевич, працівники НЗ Замки Тернопілля» мріють зробити районний конкурс різдвяних шопок щорічним і масовим. Отець Омелян Колодчак благословив добрий почин, закликав кожного намагатися пізнавати у різдвяній шопці духовну досконалість, співчуття у різдвяній шопці духовну досконалість, співчуття, милосердя та зміцнювати віру у своїй душі, а також запропонувати долучатися до конкурсу колективам установ, організацій, родини.
Заступник голови райдержадміністрації Наталія Заваденко згадала про випробування, які випали на долю України у зв’язку з воєнними діями на Сході держави, закликала пам’ятати усіх, хто загинув за незалежність України, не доживши до святої вечері, і побажала, щоб більше ніколи не довелося святкувати Різдво Христове у такій жалобі. Вона підтримала пропозицію отця Омеляна щодо долучення родин і колективів до конкурсу шопок, зазначивши, що спільна творчість згуртовує, а в єдності − наша сила.
Міський голова Роман Полікровський побажав усім прийняти Христа у своє серце.
Члени Марійської дружини церкви Воскресіння Христового підготували чудове вертепне дійство, а учасники народного аматорського вокального ансамблю РБК у складі Володимира Вербовецького, Марії Середи, Віти Максимюк, Любові Шарко, Зіновії Ригайло виконали низку колядок. Поринаючи в неповторну атмосферу різдвяних обрядів кожен прагнув, щоб Бог почув молитви дітей за мир і спокій в Україні.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *