Володимир Бліхар – людина, яка не кидає слів на вітер

Днями директор ТОВ ”Тервікнопласт” (торгова марка ”Viknar’off”) Володимир Бліхар побував у Збаразькій районній станції юних техніків.

У гості до гуртківців він приїхав разом з головою Збаразької райдержадміністрації Юрієм Горайським, який постійно тримає руку на пульсі життя позашкільних закладів району, в тому числі й райСЮТ, і за найпершої можливості намагається вирішити проблемні питання позашкілля.
Володимир Бліхар жваво порозмовляв з дітьми, поспілкувався з працівниками та керівництвом позашкільного навчального закладу, відвідав заняття гуртків «Радіомовлення», «Пішохідного туризму», «Інформатики та обчислювальної техніки». Як виявилося, в гості він приїхав не з порожніми руками. Вихованцям райСЮТ Володимир Бліхар подарував конструктори, ігри, спортивне приладдя, кольоровий принтер, радіоконструктори та інструменти для конструювання і моделювання, частину з них отримають судномоделісти в селі Кобилля, у Старому Вишівці − моделісти молодших класів, у Гніздичному − моделісти повітряних зміїв, у Стриївці − моделісти народної іграшки.
Скориставшись нагодою, вихованці гуртка «Технічного дизайну» попросили у мецената мікрохвильову піч для сушки виробів із гіпсу і полімерної глини. Не відмовив.
На згадку вдячні гуртківці станції юних техніків подарували гостю планшетки «Матір Божа» та «Збараж», які зробили власноруч.
Ми переконалися, Володимир Бліхар − людина, яка не кидає слів на вітер. Допомогти вихованцям Збаразької районної станції юних техніків він зголосився під час минулорічної передвиборчої кампанії. Дотримав слова та привіз усе те, що й обіцяв і, навіть, більше.

Петро НАПОВАНЕЦЬ,
директор райСЮТ

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *