• IMG_7593

І вільна, і греко-римська боротьба підвладна збаразьким спортсменам

Вісім призових місць завоювали вихованці тренерів Петра та Євгена Королів ФК «Чемпіон» на турнірі з вільної боротьби пам’яті чемпіона України Михайла Боровкова, який відбувся у Тернополі 6 лютого.
Зокрема, золотими медалями поповнили свої арсенали здобутків Юрій Вовк (вагова категорія 32 кг), Олег Ключка (38 кг), Олександр Михальський (85 кг).
«Срібло» дісталось Андрію Жезняку (35 кг), Олександру Бебку (47 кг) та Богдану Бастюку (32 кг). − Богдан, − відзначив тренер хлопця Петро Король, − був одним з наймолодших серед сотні учасників змагань, але виступив дуже вдало і впевнено, демонструючи майстерність і характер.
Треті місця здобули Анатолій Бондаренко (59 кг) та Вадим Остапенко (38 кг).
Окрім участі у змаганнях з вільної боротьби збаразькі спортсмени щороку випробовують свої сили і в греко-римській боротьбі. І, як засвідчив турнір пам’яті триразового чемпіона України Володимира Балабанова, який відбувся 7 лютого в обласному центрі, в цьому виді боротьби не пасуть задніх.
Із трьох збаразьких учасників турніру двоє стали чемпіонами у своїх вагових категоріях, а третій − піднявся на друге місце п’єдесталу пошани. Зокрема, першими, як і попереднього, дня знову вийшли Юрій Вовк (32 кг) та Олександр Михальський, який виступив у категорії 73 кг.
Своє досягнення попереднього турніру повторив також Олександр Бебко (47 кг), який здобув «срібло».

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>