• grivni4
  • 10818386_846197158775928_6394614475124555144_o

Штабу нацспротиву терміново потрібні кошти!

Волонтери районного штабу національного спротиву звертаються до земляків з проханням не припиняти надавати фінансову допомогу військовим, які зараз знаходяться на передовій, або незабаром поїдуть на фронт.

– Волонтерство тримається на пожертвах українців, – наголошує Володимир Голоднюк. – Зараз надходження коштів звелося майже до нуля. А витрати навпаки – збільшуються. Адже щодня ми отримуємо дзвінки з фронту та тренувальних центрів, хлопці просять літню форму та взуття, електрогенератори, радіостанції, оптичні та нічні приціли, тепловізори, спальники, каремати та низку інших речей. Тішить, що на даний час на передовій майже припинився вогонь, що з екранів телевізорів майже зникли сюжети, де повідомляють про велику кількість загиблих і поранених, але це не означає, що війна закінчилась. Робота волонтерів триває і нам катастрофічно бракує грошей, щоб задовольнити потреби бійців. Для придбання лише 100 комплектів літнього форменого одягу та взуття терміново потрібно 130 000 гривень.
Минулого тижня у штаб надійшло 3 тисячі 753 грн, а витрачено 32 тисячі 141 грн. Екіпіровано 15 мобілізованих чоловіків. Землякам-військовослужбовцям відправили 12 посилок з усім тим, що вони замовляли. Від Олега Іващука з Італії надійшли чотири радіостанції. Наші земляки-заробітчани з міст Католіка та Річоне (Італія) через перевізника Володимира Присяжнюка передали амуніцію для бійців АТО: куртки військові – 21 шт., берці демісезонні – 12 шт., светри військові – 17 шт., спальники – 3 шт. Тарас Захарчук з Італії передав бінокль та 4 армійсьткі светри. П’ять біноклів та двадцять ліхтариків з Іспанії передали Валерій та Юрій Дубодєли. Діти села Киданці власноруч зробили ремкомплекти з гудзичками, нитками та вклали цукерочки.
– Дуже приємно, коли до нас на “хвилинку” заходять вояки, які у рамках ротації повернулися додому з передової, – зазначає координатор штабу Володимир Голоднюк, – з собою вони приносять вдячність і тепло. Минулого тижня, зокрема, завітали Ігор Середа – боєць 128-ї гірсько-стрілецької бригади та Олександр Саричев – боєць 3-ї окремої танкової бригади «Звіробій», Ігор Глинський та Андрій Оверко, брати-«кіборги» – Богдан і Ярослав Білоуси. Хлопці зайшли доекіпіруватися та поділитися інформацією про нагальні потреби. Запитую, що і як? Хочеться допомогти, щось корисне “підкинути”. У відповідь: «Та нічого не треба, ми зайшли подякувати всім волонтерам, землякам за підтримку і допомогу».

Світлана БОДНАР

Громадська організація “Штаб національного спротиву Збаразького району”
№ рахунку 26000055109726
ПАТ КБ ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ 39570509
МФО 338783
Призначення платежу – благодійна допомога для потреб АТО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *