• DSCN8417

Роман Порохняк і Петро Багрій – чемпіони України

Титули чемпіонів України здобули наші земляки спортсмени-гирьовики Роман Порохняк і його тренер Петро Багрій на чемпіонаті України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів і ветеранів (вправа − довгий цикл), який відбувся у Мелітополі 14-15 березня.

Збаражани із ФСТ «Колос» ДЮСШ «Доброводи представляли Тернопілля.
Роман Порохняк, мешканець с.Шили змагався у категорії 65 кг. Через високу температуру тіла, яка підскочила перед змаганнями, спортсмену не вдалось повторити свій результат, який досягав під час тренувань (вище рівня майстра спорту). У ситуації, коли дві гирі по 32 кг важать так, як і спортсмен, протягом 10 хв. працювати дуже важко.
Проте Роману все ж вдалось здобути титул чемпіона України.
Не втратив спортивної форми і його тренер − заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу − Петро Багрій. Після чотирирічної перерви він виступив у віковій групі 55-59 років (у ваговій категорії до 90 кг) і став чемпіоном України серед ветеранів, при тому показав найкращий результат серед ветеранів від 40 до 60 років, які піднімають гирі 24 кг.
− Я вдячний, − відзначив тренер, − міському голові Роману Полікровському, завдяки допомозі якого наша поїздка до Мелітополя стала можливою.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *