• 0d06bec3792c726c32073c41063254a4

На Кременеччині в останню путь проводжатимуть військового журналіста Дмитра Лабутіна

Тіло військового журналіста із Тернопільщини Дмитра Лабутіна знайшли у Дніпропетровському морзі.

«Сьогодні прийшла сумна та трагічна звістка: мій товариш по службі, друг та одногрупник капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін знайшовся в Дніпропетровському морзі… Офіцер, патріот, справжній громадянин своєї країни, він загинув під час боїв в Дебальцевому. Офіцер, патріот, справжній громадянин своєї країни, він загинув під час боїв в Дебальцевому.

До останнього, я сподівався, що Дмитро живий, незважаючи на відеосюжети сепаратистів, які місяць тому з цинічною нахабністю та презирством показували документи Дмитра та хизувалися ними перед камерою…
Хто б міг про таке подумати чи передбачити? Дмитро був цілеспрямованою та наполегливою людиною, під час навчання у військовому виші вирізнявся оптимізмом та дружелюбністю. Ми, одногрупники, завжди знали, що Дмитро допоможе в біді, не омине стороною, якщо прийде лихо. Його позитив передавався оточуючим. Разом – в нарядах, на парах, одним словом – скрізь.

Пізніше разом служили в Севастополі, неодноразово виходили на кораблях в море, на міжнародні навчання, їздили у відрядження на полігони. Дмитро щиро радів життю, як будь-хто з нас. Під час окупації Криму не зрадив Україну та її народ, а виїхав разом із сім’єю до Одеси.

Попереду, здавалося, було ціле життя, але, жорстка реальність внесла свої трагічні корективи. Відрядження на схід України виявилося для нього останнім. Нелюди позбавили Дмитра найціннішого – щасливого майбутнього поряд із люблячою сім’єю.

Дмитро любив життя і людей навколо себе… Він був чудовим чоловіком для дружини Олександри та ніжним батьком для доньки Кіри, люблячим сином для своїх батьків, турботливим онуком, хорошим братом, вірним, надійним товаришем.  Вічна пам’ять тобі, друже, ми завжди будемо тебе пам’ятати!» – повідомляє одногрупник Дмитра Лабутіна Віталій Панчишин, редактор відділу соціальної політики редакції та видавництва газети «Флот України».

Дмитро Лабутін є уродженцем Кременця, що на Тернопільщині, закінчив військову академію, служив у Севастополі під час окупації Криму не зрадив Україну та її народ, а виїхав разом із сім’єю до Одеси.

Повідомляємо (орієнтовно, зміни будуть уточнені та опубліковані додатково), що зустріч Героя на землі Кременеччини відбудеться у вівторок (24.03.2015):

9.00 – зустріч на кордоні Рівненської і Тернопільської обл.

10.00 – зустріч героя в Кременці біля адміністрації і піша хода до Преображенського (Ліцейного) собору

з 10.30 – прощання з Героєм у Свято-Преображенському соборі

11.00 – велика панахида (очолить Високопреосвященнійший Нестор Архієпископ Тернопільський Кременецький і Бучацький)

Після прощання – перевезення тіла в с.Білокриниця в будинок батьків

Похорон відбудеться в середу орієнтовно о 10.00 вдома, в 11.30 в церкві св.Івана Богослова (Білокриниця)

Хто бажає та має змогу віддати шану Герою та допомогти родині – надаємо номер картки матері в ПриватБанку :
4149 4978 2068 2575 (Лабуткіна Алла Іллічна).

Окрім того будуть збиратися кошти підчас прощання в Преображенському соборі і одразу будуть передані родині.

 Реально

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>