• DSC_0057
  • DSC_0069
  • DSC_0004
  • DSC_0008

Флешмоб “Молитва за Україну” об’єднав школярів області

Патріотичний флешмоб «Молитва за Україну», присвячений 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького, відбувся у навчальних закладах області минулої п’ятниці, 20 березня. Взяли участь у цьому заході і педагоги та учні Збаразької ЗОШ №2 ім.Івана Франка.
На святково прибрану сцену в актовому залі, зігрітому поглядом Тараса Шевченка, виходили юні збаражани у вишиванках, щоб хоровим співом, словом, піснею просити у Всевишнього щастя для українського народу. Школярі різних класів читали молитву Андрея Шептицького за Україну і український народ, чарівні дівчатка, заквітчані у віночки, виконали композицію з рушниками, вишитими в стилі різних областей України, символізуючи багатство культурних традицій нашої держави, сильної різноманіттям, переплетеним воєдино. Велично линула з дитячих уст «Алілуя» у виконанні Вероніки Довгаль на фоні жовтих і синіх прапорців у хлопчачих руках та стрічок, які тримали дівчата. Урочисто розгорнутий Державний прапор на сцені в руках підлітків та спільне виконання Гімну України довершили живу, створену дітьми яскраву картину − своєрідне свідчення любові до Батьківщини, вболівання за її благополуччя і процвітання. Завершився флешмоб дружним і щирим: «Слава Україні! Героям Слава».
− Такий захід, − відзначила одна з його організаторів Наталія Стасюк, − один з тих, які залучають школярів до сучасних форм вияву громадянської активності.
− Ми бачимо, − додала вчитель історії Марія Багрій, − що діти впродовж останнього року почали насправді глибоко відчувати любов до Батьківщини, тому подібні заходи не є для них формальністю, а живим виявом почуттів та своєї позиції.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>