• 11030244_339117866291688_1837310412_o

Двоє збаражан стали чемпіонами львівського турніру

У Львові на початку березня відбувся третій відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубка світу Ігоря Первачука.

Серед трьох сотень учасників цих престижних змагань із міст України та Польщі були і вихованці Збаразьких тренерів РК ДЮСШ і ФСК «Чемпіон» Петра та Євгена Королів.
Наші земляки Юрій Вовк (вагова категорія 32 кг) та Олександр Михальський (73 кг) вибороли «золото», а Андрій Жезняк (38 кг) посів п’яте місце.
Двоє дівчат Іванка Домбик (57 кг) та Мар’янка Козак (62 кг) здобули бронзові медалі.