• IMG_4779

У Городку збаражани здобули п’ять медалей

Збаразькі борці успішно виступили на І Всеукраїнському відкритому Кубку «Епіцентру», який відбувся у м.Городок Хмельницької області 20-21 березня .
Вихованці тренерів Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського здобули п’ять призових місць і показали належну майстерність. Зокрема, «золото» вибороли Богдан Бастюк (32 кг) та Влад Пожогін (категорія до 55 кг), бронзовими призерами стали Андрій Ткач (який змагався у категорії важчій, ніж його −37 кг), Влад Хариш (25 кг), Олександр Сенчишин (32 кг). − Варто відзначити, − зауважив тренер Петро Король, − що вдало виступив і Назар Григоряк, який переміг у багатьох сутичках і показав бійцівський характер. Хоча призового місця йому не дісталось, але виступ цілком заслуговує на похвалу. Досить непогано виступив і Юрій Вовк, якому довелось змагатись не у своїй ваговій категорії. Він посів четверте місце, але продемонстрував і силу волі, і прагнення до перемоги.
Найбільшим враженням від цих змагань, за словами тренера, був чудовий просторий зал, рівного якому немає в Україні.
− Містечко, − каже Петро Король, − майже таке, як наше, а зал і умови для тренування, яким може позаздрити столиця. Городку дуже пощастило з інвесторами.

Ірина СИСКО.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>