• IMG_8074
  • IMG_8010

У Збаражі відбулася благодійна акція «Подаруй тепло дітям»

У рамках благодійної акції «Подаруй тепло дітям», якою було охоплено дошкільні навчальні заклади районного центру, діткам було роздано близько 600 подарунків. Вони були зібрані дітьми у різних країнах світу.
У багатьох пакуночках знаходилися листівки зі зворотною адресою, відтак маленькі збаражнани за бажанням зможуть налагодити спілкування і подружитись з дітками, які й передали їм дарунки. Організаторами акції виступила благодійна організація «Дім Милосердя», яку очолює Тетяна Полікровська та Християнська церква «Осанна», яку представляють подружжя Василя та Оксани Синчишин.

Окрім цього дошкільнята переглянули пізнавальну лялькову виставу про маленьку дівчинку Настю, яка завжди дарувала друзям тільки те, що їй було не потрібне, або несправне чи зіпсоване. У відповідь від своїх друзів вона отримувала те ж саме. Проте мудра бабуся навчила Настю, що потрібно дарувати іншим найкраще, бо тоді й вони поділяться найкращим. Крім цього благодійники провели також бесіду з дітками на тему «Вчиняй з іншими так, як хотів би ти, щоб вчиняли з тобою». У одному із садочків до акції долучилась відома письменниця, збаражанка Надійка Гербіш, яка своїми чудовими історіями зігріла дитячі сердечка.
Зараз в нашій країні війна і дорослі чують переважно погані новини, постійно відчувають тривогу і не рідко всі свої негативні емоції передають дітям. А дарунки, які малеча отримала під час благодійної акції, принесли дошкільнятам величезне задоволення. Для них це було справжнім святом.
Міський голова Збаража Роман Полікровський висловлює щиру подяку організаторам за таку чудову акцію, яка принесла радість і тепло в дитячі серця, а також за прекрасні подарунки. Подібні акції вселяють віру в те, що добро обов’язково переможе і в нашій країні запанує мир. Такі акції потрібні для того, щоб наші дітки вірили в добро і росли радісними і щасливими.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>