Пораненого воїна школярі взяли в «оточення» та влаштували йому автограф-сесію

Учні Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 сьогодні отримали нагоду зустрітися з волонтерами районного штабу національного спротиву та пораненим під Дебальцево бійцем Сергієм Лучкіним.
Це був візит-подяка у школу діти якої активно підтримували і підтримують українських воїнів на передовій – листами, малюнками, оберегами. У подарунок волонтери принесли прапор з підписами та позивними від бійців батальйону “Айдар” у якому служать наші земляки. У Збараж захисники, що нині виконують бойвові завдання на Сході, передали синьо-жовтий стяг через Ігоря Берника. Крім цього, волонтери принесли оберіг – фігуру Матері Божої, яку передали у штаб українці з італійського міста Санта Марія, та солодкі панетони для найменших школярів.
Учні із захопленням слухали гостей, які розповідали про будні волонтерів, а вони в свою чергу запросили хлопців і дівчат долучатися до волонтерства у будь-який спосіб та приходити в штаб, на екскурсію, адже там назбиралося уже чимало цікавих експонатів про війну. – Приходьте до нас, – наголосила Іванка Козира, – у нас є на що подивитися . А головне, знайте, що кожен з вас – і той , хто малював малюнок, і той, хто писав солдатам листи, робив обереги, невеличкі ремкомплекти з ґудзичками, нитками і голками, уже волонтер, бо чим міг тим підтримав захисників Вітчизни.
Маленька волонтерка Настя Михальська, яка в лави волонтерського руху влилася несподівано, але з усього видно, що надовго, теж закликала однолітків, старших і молодших учнів допомагати воїнам. Вона повідомила, що виготовляє невеликі фігурки з резинок, які готова продати, а виручені кошти віддати для того, щоб солдатам можна було купити амуніцію. – Так само, – переконана Настя, – можуть робити всі діти.

Дівчинка зізналася, що їй дуже подобається бути волонтеркою, а особливо приємно бачити як радіють бійці її невеличким подарункам-оберегам, які вона виготовляє власноруч.
Від хвилювання важко було підібрати необхідні слова подяки школярам за підтримку бійцю Сергію Лучкіну, але вони були щирі. Так само щиро він відповідав на всі питання, які цікавили дітей.
У свою чергу заступник директора школи Жанна Дем’янюк подякувала воїну, наголосивши, що бійці може й не вміють багато і красиво говорити, але добре вміють захищати Батьківщину.
Урочисто виконавши Гімн України, учні першій одинадцятирічки Збаража взяли Сергія Лучкіна в “оточення” позитивних емоцій та влаштували йому справжню автограф-сесію. Спочатку пораненому бійцю довелося розписуватися маркером на руках дітей, а одному хлопчику навіть на гіпсі, накладеному на руку, та згодом учні підставляли уже щоденники, зошити і аркуші пареру, на яких просили залишити кілька рядків зі словами побажань. Сергію Лучкіну довелося здатися і майже годину роздавати дітям автографи та фотографуватися з ними.
Нагадаємо, 34-річний Сергій Лучкін із села Синява зоні АТО служив у складі 30-ї механізованої бригади командиром бойової машини. На початку лютого отримав важке поранення під Дебальцево. Зараз чоловік вдома на реабілітації, але не байдикує, а став волонтером районного штабу нацспротиву.
Цієї п’ятниці поранений захисник Вітчизни Сергій Лучкін зустрівся також з учнями школи села Красносільці.

Світлана БОДНАР

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *